Lashes 2 Love – Lashes 2 Love

RZĘSY, KTÓRE POKOCHASZ

REWOLUCJA W PIELĘGNACJI RZĘS

Marzenia o długich, gęstych, wyrazistych rzęsach są na wyciągnięcie ręki. Lata doświadczeń na rynku kosmetycznym, pozwoliły stworzyć nam nowoczesny, zaawansowany produkt, który działa skutecznie, a jednocześnie delikatnie.

WYPRÓBUJJUŻ TERAZ

Jeśli szukasz skutecznego, bezpiecznego produktu, który odmieni Twoje spojrzenie!

Innowacyjna formuła FullGrowth

Dłuższe, mocniejsze i bardziej gęste rzęsy

Skuteczność potwierdzona badaniami

Opracowane dla wrażliwej skóry powiek

NOWOCZESNA FORMUŁA

Sercem serum Lashes2Love jest autorska formuła FullGrowth. Poparta o zaawansowane składniki o potwierdzonej skuteczności, doskonale wzmacnia i regeneruje rzęsy, a także stymuluje ich wzrost. Spektakularne efekty już po 6 tygodniach!

FORMUŁA FULLGROWTH

Unikalna formuła z biopeptydami oraz zaawansowanymi, skutecznymi składnikami aktywnymi zapewnia spektakularne efekty! Starannie opracowany kompleks doskonale sprawdzi się w pielęgnacji rzęs krótkich, osłabionych i ze skłonnością do wypadania. Dzięki zastosowaniu w formule ekstraktu z kiełków pszenicy i kiełków soi, a także bajkaliny, rzęsy stają się mocniejsze, dłuższe i odporne na uszkodzenia.

HIPOALERGICZNE I BEZPIECZNE

Przykładamy ogromną uwagę do bezpieczeństwa naszych kosmetyków. Serum do rzęs Lashes2Love przeszło szereg badań, które potwierdzają bezpieczeństwo zarówno dla oczu, jak i delikatnej skóry wokół nich. Serum sprawdzi się również u osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii – nie podrażnia i nie uczula.

WYPRÓBUJ JUŻ TERAZ

Jeśli szukasz skutecznego, bezpiecznego produktu, który odmieni Twoje spojrzenie!

Lashes 2 love 2021RegulaminPolityka Prywatności

Coloris sp. z o.o., 05-080 Izabelin, Mościska, ul. Estrady 11A

tel./fax: +48 22 751 00 31

kontakt@lashes2love.com

 

has been added to the cart. View Cart